Dygowo: Stylistka Milena Długaszek w Klubie Seniora

Stylistka, Pani Milena Długaszek w odwiedzinach w Klubie Seniora “Sercem Młodzi” działającym przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Dygowie.

 

W dniu 16 stycznia 2023r. seniorzy mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniu z naszą lokalną stylistką Panią Mileną Długaszek. Pani Milena opowiedziała o swojej największej pasji jaką jest moda oraz o sposobach dobierania strojów. Przekonywała, że na zmiany nigdy nie jest za późno, jeżeli tylko mamy na nie ochotę.

Pani Milena podekscytowana i pełna pomysłów rozpocznie nowy projekt, właśnie z naszymi seniorami.

Tak już 23 stycznia 2023r. seniorzy, deklarujący udział w naszym wspólnym projekcie, przystąpili do pierwszych działań związanych z realizacją naszego pomysłu.

Dodatkowo wspaniałą niespodziankę z okazji Dnia Babci i Dziadka dla członków naszego Klubu przygotowali dzieci ze świetlicy “Pod kasztanami” w Pustarach prowadzonej przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie, którzy wraz ze swoimi opiekunami, Panią Katarzyną Gładysz i Marcinem Kuśmirek przewieźli własnoręcznie przygotowane prezenty oraz ciasta. Każdy z uczestników otrzymał piękny kalendarz i zakładkę.
Bardzo dziękujemy dzieciom, opiekunom i rodzicom za pamięć i wizytę u seniorów.

 

 

 

 

 

Foto.: Gmina Dygowo

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments