Dwudziestolecie strażackiej orkiestry. Zobacz program obchodów!

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki oraz lokalnej społeczności na wyjątkowe obchody 20-lecia istnienia Strażackiej Orkiestry Dętej “Morka”. Wydarzenie odbędzie się 31 maja o godzinie 17:00 w amfiteatrze przy ulicy Chrobrego w Ustroniu Morskim.

 

 

 

Orkiestra “Morka” od dwóch dekad dostarcza mieszkańcom Ustronia Morskiego oraz okolic niezapomnianych emocji i wrażeń muzycznych. Z tej okazji zaplanowano bogaty program, który zadowoli zarówno najmłodszych, jak i starszych fanów muzyki oraz dobrej zabawy.

Przygotowane zostaną specjalne animacje i zabawy dla dzieci, które zapewnią im godziny radości i uśmiechu. Dodatkowo, strefa gastronomiczna z różnorodną ofertą przysmaków zachęci do degustacji lokalnych smakołyków oraz przyniesie ulgę w chwilach odpoczynku pomiędzy emocjonującymi występami.

Jednym z głównych punktów programu będzie przemarsz Strażackiej Orkiestry Dętej “Morka” ulicami Ustronia Morskiego. To będzie okazja dla mieszkańców, by cieszyć się wspaniałym brzmieniem i pokazać wsparcie dla tej utalentowanej grupy muzyków.

 

 

Foto: Gmina Ustronie Morskie

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments