Dwie policjantki zasilą szeregi kołobrzeskiej jednostki [FOTO]

Kolejni nowo przyjęci funkcjonariusze wypowiedzieli słowa Roty. W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu dwie policjantki złożyły uroczyste ślubowanie. Udział w uroczystości wziął Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu insp. Dariusz Hoc.

 

 

W szeregi kołobrzeskich funkcjonariuszy przyjęte zostały dwie kolejne osoby. Z uwagi na panującą sytuację pandemiczną ślubowania nowych policjantów odbywają się w jednostkach, do których mundurowi zostali przydzieleni i przebiegają w reżimie sanitarnym oraz przy minimalnym udziale funkcjonariuszy. Dziś w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu podczas apelu uroczyste słowa Roty wypowiedziały dwie adeptki. Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu insp. Dariusz Hoc gratulował nowo przyjętym wyboru naszej formacji, choć zaznaczył, że jest to służba trudna i wymagająca, ale dająca dużo satysfakcji i możliwości niesienia pomocy innym ludziom.

Nowe policjantki niebawem rozpoczną szkolenie na kursie podstawowym, który pozwoli im na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych. Po jego zakończeniu powrócą do macierzystych jednostek, gdzie będą pełnić służbę pod opieką starszych i doświadczonych kolegów.

Jeśli jesteś zainteresowany służbą w Policji szczegółowe informacje na temat przyjęć do formacji znajdują się na stronie Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu w zakładce „Praca w policji”.

 

 

Źródło.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments