Dokonała kradzieży z włamaniem. Grozi jej do 10 lat

Policjanci dochodzeniówki odnaleźli i zatrzymali kobietę odpowiedzialną za włamanie i kradzież z kołobrzeskiego baru. Sprawczyni ukradła z lokalu pieniądze, wcześniej włamując się do środka przez okno. Kobieta już usłyszała zarzuty, grozi jej nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

W miniony weekend, w Kołobrzegu doszło do włamania. Nieznany sprawca otwierając okiennice wszedł do lokalu gastronomicznego i ze znajdującej się wewnątrz kasy ukradł 500 złotych, po czym uciekł. Wszystko to zarejestrowały zainstalowane wewnątrz kamery monitoringu. Nazajutrz właściciel baru zgłosił zajście do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu informując o swoich podejrzeniach, co do sprawcy kradzieży.

Policjanci referatu dochodzeniowo-śledczego skupili swoje działania na szybkim zatrzymaniu sprawcy. Dzięki swojej pracy dotarli do miejsca czasowego zamieszkania domniemanej sprawczyni i ustalili gdzie obecnie pracuje. W rezultacie w kilka godzin od zgłoszenia zdarzenia funkcjonariusze zatrzymali 31-latkę.

Kobieta posturą i wyglądem przypominała osobę z nagrania. Podczas przesłuchania przyznała się do zarzucanego jej czynu. Teraz za przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi jej nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 

Foto: Archiwum

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments