Dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”

Informujemy, że nabory wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” (PO RYBY 2014-2020) ruszają od 23 listopada i potrwają do 18 grudnia 2020 r. do godziny 15:00 (bezwzględny czas na składanie wniosków o dofinansowanie). Wnioski składane pocztą muszą również trafić w tym terminie na adres Biura SRLGD „Morze i Parsęta” ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu.

 

 

Zapraszamy do składania wniosków przedsiębiorców, jednostki samorządowe oraz organizacje pozarządowe. Maksymalny poziom dofinansowania na jeden podmiot to 80 tys. złotych w przypadku przedsiębiorców, (tabela z harmonogramem naboru i dokumentami do wypełnienia i złożenia na stronie www Stowarzyszenia). Zakres i rodzaj przedsięwzięć mogących ubiegać się o wsparcie jest opisany w dokumentach na naszej stronie internetowej.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową www.morzeiparseta.pl lub bezpośrednio do naszego biura na ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu I piętro, koniecznie po uprzednim ustaleniu terminu wizyty telefonicznie.

 

 

Źródło.: Ustronie Morskie

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments