Debata ewaluacyjna z seniorami

Od wielu lat na drogach Polski obserwujemy coraz większe natężenie ruchu kołowego. Wiąże się z tym wiele konsekwencji. To nie tylko negatywne oddziaływanie na środowisko, ale również zwiększone prawdopodobieństwo zaistnienia zdarzeń drogowych.


Mając na uwadze powyższe, Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu mł. insp. Dariusz Hoc dzisiaj wspólnie z MOPS Kołobrzeg zorganizował kolejną z serii debatę społeczną ewaluacyjną „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Na spotkanie przybyli głównie seniorzy z Kołobrzegu.

Debata swoim zakresem obejmowała zarówno tematykę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, ale również problem przestrzegania obowiązujących przepisów prawa, stwarzający realne zagrożenie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. Oczywiście każdy z uczestników miał możliwość zadania pytania oraz zgłoszenia wniosków.

Przeprowadzona debata pokazała, że w naszym mieście wiele dla poprawy bezpieczeństwa już zostało zrobione, ale i dużo pracy jeszcze przed nami. Pamiętajmy, że każdy z nasz jest uczestnikiem ruchu drogowego, czy porusza się pieszo, czy jest pasażerem autobusu komunikacji miejskiej, czy też kieruje rowerem lub samochodem, więc każdy z nas ma realny wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Na koniec każdy z uczestników debaty otrzymał odblask.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments