Bezdomny recydywista. Włamania, kradzieże i oszustwa!

Najbliższe trzy miesiące za więziennymi kratami spędzi bezdomny 51-latek. Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzuty kilku włamań ,przywłaszczenia dokumentów i oszustwa, których dopuścił się w tym roku.

Kilka dni temu policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z hoteli rozpoznano sprawcę kradzieży puszki z pieniędzmi. Mężczyzna został ujęty w rejonie ulicy Wojska Polskiego. Po sprawdzeniu zatrzymanego 51 latka okazało się, że jest poszukiwany przez inne jednostki Policji w kraju. Mężczyzna podejrzewany był również prze Policjantów z Kołobrzegu o dokonanie kradzieży puszki z pieniędzmi z hotelowego baru . Zatrzymany przywłaszczył również dowód osobisty przy pomocy którego usiłował wyłudzić nocleg . Przy użyci skradzionej na początku kwietnia w Dźwirzynie karty bankomatowej dokonał kilkukrotnie płatności na kwotę blisko 300 złotych.

Wczoraj usłyszał on łącznie 11 zarzutów w warunkach tzw. recydywy. Sąd w Kołobrzegu zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

foto A.Sempruch/ Policja Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek
Bartek
3 lat temu

Ciekawi mnie dlaczego ten człowiek ukradł te puszkę i dlaczego próbował wyłudzić nocleg . Pewnie dlatego , ze był bezdomny , i nie miał co jeść albo pic albo ćpać . Różnie to bywa , nie ważne . Ważne jest ze ukradł puszkę za marne 300 zł z datków , nikomu tym nie zasskodzil w sumie . Wyłudzając nocleg tez nikomu nie zaszkodził a robi się z tego sensacje w kraju sukces dla naszej policji jest taki ze złapią takiego za niewielka szkodliwość czynu , zamykają w więzieniach i polski podatnik płaci za to więcej niż to warte . Lepiej… Czytaj więcej »