Będą emocje! Nadciąga RUNDA 9 białogardzkiej imprezy MMA!

Przygotowania na ostatniej prostej. Za miesiąc w Białogardzie odbędzie się Gala Sportów Walki “Runda 9”.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 25 października w CKiSE, prezes BOSiR Jacek Słowiński przedstawił m.in. fighterów, którzy w tegorocznej imprezie dołożą wszelkich starań, aby fani byli usatysfakcjonowani poziomem walk. Co ważne, w starciu wieczoru zobaczymy białogardzianina Marcina Łazarza, a jego rywalem będzie Piotr „Hulk” Kalenik (Vale Tudo Białystok). Łazarz (MLA – Marcin Łazarz Academy) to nie jedyny sportowiec z Białogardu, który wystąpi 23 listopada na GSW. Zaprezentują się jeszcze m.in. Adrian Wieliczko i Dawid Romański.

Karta walk obejmuje osiem pojedynków w formule MMA, w tym cztery pojedynki amatorskie, które zostaną rozegrane na dystansie 3×3 minuty oraz cztery pojedynki zawodowe na dystansie 3×5 minut. Wszystkie starcia według zunifikowanych zasad MMA (“Unified Rules of Mixed Martial Arts”). Wydarzenie tradycyjnie ulokowane będzie w hali Liceum Ogólnokształcącego.

 

Wielkie emocje w Białogardzie przed nami. Już w listopadzie GSW "RUNDA 9"

BiałogardInfo TV: Konferencja prasowa GSW "RUNDA 9" i pierwsza dawka emocji za nami. Zapraszamy 23 listopada do hali sportowo-widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej 46. Karta walk obejmuje osiem pojedynków w formule MMA w tym cztery pojedynki amatorskie, które zostaną rozegrane na dystansie 3×3 minuty oraz cztery pojedynki zawodowe, na dystansie 3×5 minut, wszystkie starcia według zunifikowanych zasad MMA („Unified Rules of Mixed Martial Arts"). W walce wieczoru Piotr „Hulk” Kalenik (Vale Tudo Białystok) zmierzy się z białogardzianinem Marcinem „RUDEXEM” Łazarzem (MLA- Marcin Łazarz Academy).

Opublikowany przez Bialogardinfo.pl Piątek, 25 października 2019

 

Fot. UM Białogard

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments