Baltic Beach Party w Kołobrzegu

Patronami medialnymi BALTIC BEACH PARTY są min.: KoszalinInfo.pl i KołobrzegInfo.pl

Wyobraź sobie świeży powiew wiatru, zapach morskiej bryzy połączony z zapachem frytek, a to wszystko oprószone promieniami słońca i… światowymi hitami muzyki znanej z festiwali takich jak Tomorrowland, czy Ultra Music Festival. BALTIC BEACH PARTY to całkowicie świeże wydarzenie słonecznego Kołobrzegu, stawiające na promocję polskich marek oraz wysokie doświadczenie klubowych artystów kojarzonych na polskiej i zagranicznej mapie imprezowej.

Piękności w bikini, palmy, drinki z parasolką i niezapomniane imprezy – to, co wszyscy kochamy najbardziej w okresie letnim.
Festiwal będzie trwał dwa dni, 3 i 4 sierpnia, wystąpi na nim 17 artystów z całej Polski, między innymi SKYTECH znany na całym świecie z niesamowitych produkcji oraz występów, popularny DJ i organizator niesamowitych wydarzeń – THOMAS CLOUD, międzynarodowy DJ i dwukrotny uczestnik Ultra Europe – VEROSSI, GREG GOLD i TATTONE, czyli utalentowani producenci utworów granych w telewizji 4FUN, znany w całej Polsce MATT5KI, legendarny SASHA DUBROVSKY i inni.

 

 

Bilety można nabyć u w lokalnym punkcie sprzedaży “Bad Boys” ul. Zwycięzców 2u, 78-100 Kołobrzeg (obok Hotelu Skanpol) w cenie 35zł, a także u promotorów imprezy, podanych na stronie wydarzenia. W trakcie trwania Baltic Beach Party, bilety do nabycia w cenie 45zł na terenie wejścia.
W trosce o lokalne zwierzęta, w tym także naszych ukochanych czworonożnych przyjaciół, organizatorzy postanowili zrezygnować z pokazu pirotechnicznego. Zamiast fajerwerków, zaprezentowany będzie przestrzenny pokaz laserowy.
Zarezerwuj swój czas i stwórzmy wspólnie wspaniały festiwal muzyki elektronicznej!

Do zobaczenia już 3-go sierpnia

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments