Areszt dla sprawcy zranienia nożem

Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 49 – letni obcokrajowiec, który w Ustroni Morskim zranił nożem swojego krajana. Sąd zastosował wobec zatrzymanego najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę po godz. 19:00 policjanci wezwani zostali do Ustronia Morskiego, gdzie miało dojść do ugodzenia nożem. Na miejscu podejmujący interwencję mundurowi w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że w jednym z wynajmowanych przez obcokrajowców lokali doszło do zranienia nożem .Pokrzywdzony miał ranę ciętą brzucha zagrażającą jego życiu .

Policjanci zatrzymali sprawcę tego zdarzenia był nim 49 letni mieszkaniec Mołdawii.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego w sprawie usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu zawnioskował o zastosowanie najsurowszego ze środków zapobiegawczych, a prokurator taki wniosek skierował do sądu. 49 – latek na trzy miesiące trafi do aresztu.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments