Akcja znakowania jednośladów [FOTO]

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu zaprasza wszystkich chętnych do znakowania przedmiotów wartościowych, a w szczególności rowerów oraz hulajnóg elektrycznych. Na znakowanie coraz częściej decydują się przedsiębiorcy umożliwiający wypożyczenie takiego sprzętu.

 

 

Głównym celem akcji znakowania jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego pojazdu, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży poprzez nanoszenie na niego cech identyfikacyjnych.

Przedsiębiorcy już niejednokrotnie korzystali z możliwości jaką daje kołobrzeska policja. Kolejną firmą, która skorzystała z darmowego oznakowania pojazdów była wypożyczalnia rowerów i gokartów przy ul. Borzymowskiego w Kołobrzegu. Funkcjonariusz zajmujący się grawerowaniem specjalnego numeru na jednośladzie udał się do jej siedziby i na miejscu oznakował ponad 50 pojazdów, w tym 40 rowerów i 10 hulajnóg elektrycznych.

 

 

Przypominamy, że znakowanie możliwe jest w każdy czwartek w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu w godzinach 12:00-14:00, jednak po uprzednim telefonicznym umówieniu pod nr tel. 47 78 46 627. Każda osoba chcąca oznakować swój pojazd powinna posiadać przy sobie dowód osobisty oraz dowód zakupu np. paragon lub umowa kupna – sprzedaży pojazdu.

 

Foto: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments