Agnieszka Chylińska w Kołobrzegu! Zobacz kiedy

W Kołobrzegu odbędzie się koncert Agnieszki Chylińskiej, jednej z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych polskich artystek.

 

 

 

Koncert autorki takich przebojów jak “Królowa Łez”, “Kiedyś do ciebie wrócę”, to gwarancja niezapomnianych przeżyć i zastrzyk pozytywnej energii.

Od kilkudziesięciu lat Agnieszka Chylińska odważnie kroczy własną ścieżką i nie boi się podejmować artystycznego ryzyka. Odważnie eksperymentując ze swoim scenicznym wizerunkiem, nieustannie udowadnia swoją muzyczną wszechstronność. Teraz zaprasza do wspólnego powspominania minionych lat obfitujących w sukcesy, emocjonujące wyzwania i ogrom emocji.

Każdy kto szuka niezapomnianych przeżyć może wziąć udział w muzycznej podróży przez współczesne przeboje oraz największe hity i utwory sprzed lat w zupełnie nowych aranżacjach. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć wszystkie muzyczne oblicza artystki i rozsmakować się w jej twórczości. Słowem, to Agnieszka Chylińska w jej muzycznym kalejdoskopie.

Agnieszka Chylińska w ramach letniej diamentowej trasy koncertowej odwiedzi najpiękniejsze polskie amfiteatry i podbije serca fanów prawdziwie dobrej muzyki.

Poczuj magię letniej diamentowej trasy i daj się porwać bezkonkurencyjnej charyzmie ikony polskiej muzyki, która w tym roku obchodzi swoje 30-lecie.

Bilety już dostępne! Dodatkowo organizatorzy oferują darmowy wstęp dla dzieci do 3. roku życia!

 

Koncert odbędzie się w piątek, 09-08-2024

 

Foto: Urząd Miasta Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments