40-latek skakał po citroenie! Straty sięgają ponad 4 tysięcy złotych

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali 40 – latka, który uszkodził citroena. Mężczyzna bez żadnego powodu skakał po samochodzie. Sprawca odpowie teraz za zniszczenie mienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w rejonie ul. Okopowej. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że do jej samochodu podeszło dwóch mężczyzn , byli wyraźnie pod wpływem alkoholu nagle jeden z nich wskoczył na maskę a po chwili na dach po którym skakał .Natychmiast po zgłoszeniu na miejscu zjawił się patrol Policji. Funkcjonariusze znając rysopis mężczyzny sprawdzili rejon przyległy do parkingu na którym stało uszkodzone auto. W rejonie bloków przy ul. Okopowej mundurowi zauważyli podejrzaną osobę która na widok radiowozu zaczęła uciekać . Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komendy.

W związku ze złożonym przez pokrzywdzoną zawiadomieniem i wyceną strat na kwotę ponad 4 tysięcy złotych 40-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia i przyznał się do popełnionego czynu. Za swoje zachowanie odpowie przed Sądem. Popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Fot. KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments