33-latek z Kołobrzegu wpadł z narkotykami!

Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego kołobrzeskiej komendy podczas minionego weekendu na terenie Kołobrzegu zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę po godz. 06:00 na osiedlu Ogrody.
Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu odebrał zgłoszenie o leżącej na klatce schodowej osobie. Skierowany na miejsce patrol obudził mężczyznę któremu to się nie spodobało. Zaczął być agresywny wykrzykiwać wulgaryzmy. Mężczyzna nie reagował na wydawane polecenia , nie chciał się uspokoić . Dodatkowo policjanci dokonali sprawdzenia bagażu mężczyzny ujawniając woreczek z zawartością suszu roślinnego.

Badanie wykonane w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu wykazało, że jest to marihuana o wadze ponad 27 gram. W związku z powyższym zatrzymany 33 latek został osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut posiadania zabronionych substancji.

Zgodnie z art.62 ust.1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za przestępstwo posiadania narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Po wykonaniu niezbędnych czynności mężczyzn zwolniono .

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments