30-latek usłyszał 6 zarzutów za kradzież w włamaniem

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu ustalili i zatrzymali sprawcę 6 kradzieży z włamaniem do pomieszczeń gospodarczych w rejonie Grzybowa. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia, a 30-letni sprawca usłyszał już zarzuty.

 

W ubiegłym tygodniu do komendy zgłoszono kradzież z włamaniem w jeden z hurtowni narzędzi. W nocy z środy na czwartek ze sklepu nieustalona osoba wyniosła kosiarkę spalinową i glebogryzarkę, których wartość to około 5000 złotych. Już w południe tego samego dnia kryminalni wytypowali mężczyznę, mogącego dokonać tych kradzieży. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci ujawnili wiele sztuk różnego rodzaju elektronarzędzi, w tym wiertarki, piły spalinowe, kosiarki i rower.

Praca funkcjonariuszy pozwoliła na ustalenie, że ujawnione przedmioty pochodziły też z innych kradzieży. 30-letni mężczyzna w okresie od marca do kwietnia dokonał jeszcze 5 kradzieży z włamaniem do pomieszczeń gospodarczych, warsztatów i garażu w rejonie Grzybowa.

Sprawca został zatrzymany i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Usłyszał 6 zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem i zastosowano wobec niego dozór policyjny. Teraz mężczyźnie może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Źródło.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments