22-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków. Grozi mu 10 lat [FOTO]

Dzięki działaniom funkcjonariuszy zajmującym się walką z przestępczością narkotykową, znaczna ilość narkotyków nie trafi na czarny rynek. Podczas przeszukania pomieszczeń należących do 22-letniego kołobrzeżanina ujawniono mefedron, esctasy i marihuanę. Mężczyźnie grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.

 

Kołobrzescy kryminalni, dzięki analizie zebranych materiałów podczas pracy operacyjnej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Kołobrzegu. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków. Podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń policjanci znaleźli substancje zabronione. W piwnicy zajmowanej przez 22-latka policjanci ujawnili narkotyki w postaci marihuany, 29 tabletek ecstasy i ponad 250 gram substancji psychotropowych w postaci mefedronu.

W związku z zebranym przez funkcjonariuszy materiałem dowodowym mężczyźnie postawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments