15-lecie działalności Harcerskiego Kręgu Seniorów ZHP „Jantar”

W czwartek 10 czerwca 2021 roku w siedzibie Bałtyckiego Hufca Morskiego ZHP w Kołobrzegu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji 15-lecia działalności Harcerskiego Kręgu Seniorów ZHP „Jantar”.

 

W tym roku swój 15 jubileusz obchodził Harcerski Krąg Seniorów ZHP „Jantar”, którego członkami są harcerze seniorzy z Kołobrzegu, Siemyśla, Dygowa oraz Drzonowa. Seniorzy od wielu lat aktywnie działają w harcerstwie, włączając się w rozmaite akcje prowadzone przez Bałtycki Hufiec Morski ZHP. Co roku uczestniczą w zlotach seniorów harcerzy, reprezentując tym samym powiat kołobrzeski. Swój jubileusz harcerze seniorzy uczcili uroczystą zbiórką, w której uczestniczyli zaproszeni goście: starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, zastępca prezydenta miasta Ilona Grędas-Wójtowicz oraz członek Zarządu Powiatu Helena Rudzis-Gruchała.

Z okazji 15 rocznicy starosta kołobrzeski wręczył na ręce komendanta HKS „Jantar” phm. Janiny Sienkiewicz upominki w postaci książek autorstwa Hieronima Kroczyńskiego pt. „Jedenaście wieków Kołobrzegu”.

Harcerzom seniorom życzymy wszelkiej pomyślności w dalszej pracy na rzecz dobrego wychowania młodzieży i przekazywania najcenniejszych wartości harcerskich oraz kontynuowania dobrych inicjatyw podejmowanych przez Bałtycki Hufiec Morski ZHP w Kołobrzegu.

 

Źródło.: Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments