Zuzanna Pytloch trzykrotnie na podium

W dniu 28 września 2019 roku w Poznaniu na Termach Maltańskich odbyły się pierwsze w tym sezonie ważne zawody pływackie. W zawodach „Otwarcie Sezonu na Termach 2019” wzięło udział 546 pływaków z 43 klubów, którzy wystartowali na zawodach blisko 1700 razy.

Wśród tej grupy była uczennica Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim – Zuzanna Pytloch. Zawody miały na celu sprawdzenie skuteczności pierwszej fazy przygotowań do udziału w zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Ostrowcu Świętokrzyskim w grudniu bieżącego roku, w których Zuzia będzie brała udział reprezentując rodzinną gminę Ustronie Morskie i swój nowy klub pływacki.

W Poznaniu stanęła do konkurencji z innymi pływakami na dystansie 100 metrów stylem dowolnym, 50 metrów stylem dowolnym i 200 metrów stylem zmiennym, na każdym z dystansów zajmując pozycje na podium. W pierwszej z konkurencji zajęła II miejsce, w kolejnej III miejsce, a na najdłuższym z dystansów zajęła ponownie miejsce II. Każdy z wyników to jej nowy rekord życiowy i to lepszy, niż wyniki osiągnięte na basenie 50-cio metrowym na Mistrzostwach Polski Juniorów w Olsztynie w lipcu 2019 roku.

 

Fot. UM Ustronie Morskie

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments