Złapano recydywistę, który dopuścił się kradzieży puszki z pieniędzmi w hotelu

Najbliższe trzy miesiące za więziennymi kratami spędzi bezdomny 51-latek. Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzuty kilku włamań ,przywłaszczenia dokumentów i oszustwa, których dopuścił się w tym roku.


Kilka dni temu policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z hoteli rozpoznano sprawcę kradzieży puszki z pieniędzmi. Mężczyzna został ujęty w rejonie ulicy Wojska Polskiego. Po sprawdzeniu zatrzymanego 51 latka okazało się, że jest poszukiwany przez inne jednostki Policji w kraju. Mężczyzna podejrzewany był również prze Policjantów z Kołobrzegu o dokonanie kradzieży puszki z pieniędzmi z hotelowego baru . Zatrzymany przywłaszczył również dowód osobisty przy pomocy którego usiłował wyłudzić nocleg . Przy użyci skradzionej na początku kwietnia w Dźwirzynie karty bankomatowej dokonał kilkukrotnie płatności na kwotę blisko 300 złotych.

Wczoraj usłyszał on łącznie 11 zarzutów w warunkach tzw. recydywy. Sąd w Kołobrzegu zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

foto A.Sempruch

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments