Zebranie OSP w Drzonowie [FOTO]

W sobotę, 22.02.2020, w Drzonowie odbyło się czwarte z pięciu zaplanowanych w tym miesiącu w całej Gminie zebranie sprawozdawcze z roku 2019 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Drzonowo. Społeczność OSP w Drzonowie tworzy 30 członków, w tym dwie panie.

W spotkaniu oprócz strażaków brali udział m.in. wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek, sołtys i radny Gminy Kołobrzeg Czesław Krupiński, podinspektor Urzędu Gminy Kołobrzeg ds. zarządzania kryzysowego i spraw obronnych Iwona Pańtak, przedstawiciel PSP w Kołobrzegu kapitan Krzysztof Azierski, prezes powiatowy OSP- Bogusław Grygiel, prezes Związku OSP w Gminie Kołobrzeg Krzysztof Lewandowski, komendant gminny OSP – Ryszard Daśko, radny Krzysztof Filipowicz, radny powiatowy- Krzysztof Zadka oraz kierownik posterunku policji w Dźwirzynie- aspirant Bartosz Filipowicz.
Sprawozdanie poprowadził prezes jednostki Henryk Wojciechowski.

 

 

W roku 2019 jednostka Drzonowo wyjeżdżała do akcji 12 razy i 3 razy w ramach wyjazdów gospodarczych. Obecni jednogłośnie przyjęli sprawozdanie i udzielili absolutorium zarządowi.

Na koniec przedstawiono plan na rok 2020. W planach jest rozbudowa remizy oraz zakup sztandaru (z funduszu sołeckiego) na obchody 60-lecia istnienia jednostki. Spotkanie takie odbędą się przeciągu miesiąca w każdej jednostce naszej Gminy.

Strażakom gratulujemy i dziękujemy za ich służbę.

 

Fot. Gmina Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments