Zbiórka rzeczy dla bezdomnych zwierząt “Rozsiewaj dobroć”

Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu we współpracy ze Schronisko Dla Zwierząt REKS w Kołobrzegu, organizują po raz drugi zbiórkę rzeczy dla bezdomnych zwierząt pod hasłem “Rozsiewaj dobroć”.

 

Akcja organizowana jest z okazji Międzynarodowego Dnia Psa obchodzonego 26 sierpnia. ‍Schronisko potrzebuje przede wszystkim koce, obroże, smycze, plastikowe legowiska oraz mokrą i suchą karmę. Ponieważ do schroniska trafiają zwierzęta schorowane, po przejściach i wypadkach, bardzo potrzebna jest karma specjalistyczna i weterynaryjna. Dary przyjmujemy do 25 sierpnia w siedzibie koordynatora akcji, czyli Miejskiej Biblioteki Publicznej, znajdującej się przy ul. Jana Frankowskiego 3 oraz Filii nr 1 przy ul. Czarnieckiego 5F/1.

Dodatkowo, w każdej placówce czekać będą na Państwa specjalnie oznakowane skarbonki, do których będzie można wrzucić dowolną kwotę na pomoc dla bezdomnych zwierząt.

Podsumowanie zbiórki odbędzie się na fanpage’ u Biblioteki w dniu 26 sierpnia br. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

 

Źródło: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments