Zawody strzeleckie o Puchar Starosty Kołobrzeskiego

W dniu 25 września na strzelnicy palnej w Kędrzynie odbyły się zawody o Puchar Starosty Kołobrzeskiego.

Dzięki właśnie Staroście i zaangażowaniu wielu członków klubu , strzelnica szybko nabrała odpowiedniego kształtu i została dostosowana do odbywania zawodów strzeleckich.

To już 4 zawody na tej strzelnicy. Tym razem odnotowano rekordową liczbę strzelających, Przyjechało 56 zawodników z 12 klubów. Zorganizowano 12 stanowisk i punkt strzelań z karabinu gładkolufowego.

Dla wytrwałych po wręczeniu pucharów na koniec zawodów rozlosowano nagrody rzeczowe. Na pięć konkurencji miejscowi nie zawiedli i w każdej uplasowali się na podium.

3. Kawałek Sebastian KS Kołobrzeg

Marek Stacherski specjalista od strzelań karabinowych 9-11 września brał udział w zawodach dalekodystansowych LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2022 odbywających się na poligonie drawskim. Na tych zawodach strzelał na dystansach 300,600 i 800m. Na najdłuższym dystansie był najlepszy ,a w trójboju zajął 31 miejsce na ponad 100 startujących. Tak więc i na zawodach w Kędrzynie pokazał wysoki kunszt strzelecki zajmując 1 i 3 miejsce.