Zawody “Jazda rowerem po desce na wodzie” już wkrótce

Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz Liga Morska i Rzeczna Oddział Kołobrzeg zapraszają do wzięcia udziału w zawodach jazda rowerem po desce na wodzie.

 

 

Już niebawem, 20 sierpnia o godzinie 11.00 w Kołobrzegu będzie można przeżyć niesamowite sportowe wrażenia. Jazda rowerem po desce na wodzie po raz dwudziesty trzeci rozegrana zostanie w Marinie Solnej przy ulicy Warzelniczej. Ta jedyna w Polsce dyscyplina przyciąga wielu kibiców i widzów. Każdy chętny przy odrobinie umiejętności i szczęścia może pokonać zadany dystans, aby w końcu wylądować w wodzie. Śmiałków nie brakuje, a w ubiegłym roku na pięćdziesięciu startujących, aż jedenastu przejechało pełną odległość. Jak będzie w tym roku, tego jeszcze nikt nie wie. Organizatorzy, Liga Morska i Rzeczna obiecują niespodzianki na trasie przejazdu.

Wszyscy, którzy pragną wziąć udział w zawodach, powinni zgłosić swój akces pod adres: u.czachorowska@um.kolobrzeg.pl (tel. 94 35 51 532) podając imię, nazwisko, datę urodzenia telefon kontaktowy i krótką informację o sobie.

Termin zgłoszeń mija 17 sierpnia 2022 roku o godz. 12.00. Warunkiem jest ukończone osiemnaście lat i umiejętność jazdy na rowerze. Ilość zawodników jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Na każdego czekają atrakcyjne nagrody.

 

 

Foto.: Powiat Kołobrzeski

 

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments