Zawalczyli o udział w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Floriana Krygiera

Co to był za weekend w wykonaniu zawodników z rocznika 2013. W sobotę na turnieju “Gwardyjka Cup” pokazali piękna grę, dzięki której zachwycili organizatorów zawodów.

W niedzielę na obiektach Akademii Piłkarskiej Pogonii Szczecin, podopieczni Macieja Wachowskiego wzięli udział w turnieju eliminacyjnym do Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Floriana Krygiera.

Młodzi adepci wygrali swoje wszystkie mecze (7). W grupie zmierzyli sie z: KS Sztorm Szczecin, KS Gwardia Koszalin Klub Piłkarski, APMMFalubaz Zielona Góra, UKS Czarni Szczecin. W ćwierćfinale wygrali z KKPN Bałtyk Koszalin, w półfinale z Wartą Gorzów, a w finale pokonali Akademię Piłkarską Football Arena.

Zajmując I m-ce zapewnili sobie udział w finałach, które odbędą się 25 września. W finałowym turnieju udział wezmą najlepsze i najbardziej znane akademie piłkarskie z całej Polski.

Źródło.: UM Kołobrzeg