Zatrzymani poszukiwani listami gończymi

Kryminalni z Kołobrzegu zatrzymali dwie osoby poszukiwane listami gończymi. Mężczyźni po otrzymaniu wyroków ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości, teraz trafią do jednostek penitencjarnych, gdzie odbędą zasądzone kary.

 

 

 

Jednym z zadań policjantów pionu kryminalnego jest poszukiwanie, ujawnianie i zatrzymywanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze doprowadzili do kolejnych zatrzymań osoby za którymi wydano listy gończe.

Pierwszy poszukiwany to 32-letni mieszkaniec Kołobrzegu. Mężczyzna został zatrzymany w związku z posiadaniem substancji zabronionych. Usłyszał wyrok ponad 2 lat pozbawienia wolności, jednak nie miał zamiaru stawiać się w zakładzie karnym. Z kolei drugi z mężczyzn za którym wydano list gończy to 29-latek poszukiwany w związku z dokonanymi kradzieżami celem odbycia kary 30 dni aresztu. Obaj zatrzymani zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, skąd już trafili do jednostek penitencjarnych w których będą odbywać swoje kary.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto.: Archiwum

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments