Zaległe wyroki i amfetamina- mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności

Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali poszukiwanego mężczyznę przy którym ujawnili narkotyki.Kołobrzescy policjanci zostali powiadomieni przez Zarząd Portu, że od około 3 godzin przy nabrzeżu portu jachtowego zostały pozostawione rzeczy  takie jak rower , telefon komórkowy, wędka i torby. Zgłaszający obawiali się , że do wody mógł wpaść wędkarz.

Na miejsce przyjechał patrol . W rejonie pozostawionych rzeczy Policjanci zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę . Po rozpytaniu okazało się , że jest on właścicielem pozostawionych przedmiotów. W wyniku sprawdzenia osoby mundurowi ujawnili przy 39- latku ponad 2 gramy amfetaminy dodatkowo w systemach Policyjnych mężczyzna figurował jako osoba poszukiwana do odbycia kary 15 dni pozbawienia wolności.

Teraz 39-latek po przedstawieniu zarzutów  kolejne dni spędzi w areszcie zgodnie z nakazem jaki wydał Sąd. Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Fot. KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments