Wyjątkowy gość w Jedynce

Pani Dyrektor Lidia Mikołajek miała w ostatnim tygodniu nauki wyjątkowych gości! Nasz absolwent – Aleksander Czachorowski, wrócił po dwóch latach nauki i trenowania w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale, by opowiedzieć najmłodszym uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego w Kołobrzegu o codziennym życiu Reprezentanta Polski.

 

On i jego partner – Filip Lejawa byli już na Mistrzostwach Europy w Izmirze, a teraz walczą o powołania na kolejne międzynarodowe imprezy. Słowenia, Turcja, czy Tajlandia, to tylko niektóre z możliwych kierunków.

Trenerzy Kadr już niebawem zaczną rozdawać powołania, a tym samym bilety na najważniejsze imprezy młodzieżowej siatkówki plażowej na świecie.

Z całej siły trzymamy kciuki za Olka i Filipa, którzy obecnie przygotowują się do Mistrzostw Województwa rozgrywanych w Kołobrzegu. Będą reprezentować barwy klubu UKS OPP Powiat Kołobrzeski.

Dziękujemy za wizytę w naszej szkole i szerzenie pasji do sportu i siatkówki plażowej wśród kolejnych pokoleń sportowców, które rozwijają się w naszej szkole. W końcu od wielu lat „Jedyneczka” sportem stoi!

 

 

 

 

 

Źródło.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments