Wielki finał Koszalińskiego Weekendu Kulturalnego. Tribute to Abba

W niedzielny wieczór, 15-ego sierpnia w Amfiteatrze przy ul. Piastowskiej 7 odbędzie się wielki finał Koszalińskiego Weekendu Kulturalnego.

 

 

Zobaczymy niesamowite Show artystów, słynącego z wielkich hitów scenicznych Teatru Variete Muza z Koszalina – Tribute to Abba. Prawdziwa rewia musicalowa z tancerzami i muzyką “na żywo” pod batutą słynnego dyrygenta i kompozytora Jarosława Barowa.

Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko, przeniesie nas na deskach koszalińskiego Amfiteatru do lat 70′ i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji. Następnie przebrniemy z największymi hitami przez wszystkie lata świetności tego kultowego zespołu!

Przez niemal dwie godziny usłyszymy między innymi takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money, Fernando, Take a chance on me, Voulez-Vous, The Winner Takes It All, Gimme,Gimme,Gimme, Chiquitita, I Have A Dream, Lay All Your Love On Me, I Do,I Do,I Do, Our Last Summer, Super Trouper czy Knowing Me Knowing You.
Artyści wcielający się w rolę szwedzkich gwiazd, nie tylko swoją aparycją do złudzenia przypominają Anni-Frid Lyngstad, Benny’ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog, ale i brzmią jak oryginalni wokaliści ABBY!

Właśnie z tego względu, nawet najwięksi sceptycy są oczarowani końcowym efektem ich występu! Spektakl ten starszym słuchaczom odświeży wspomnienia z czasów ich młodości, szkolnych dyskotek, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki jakim była niewątpliwie ABBA.

Sam koncert będzie swoistym hołdem tej fenomenalnej formacji, która na zawsze pozostanie w naszych sercach.

 

Bilety do nabycia:
w kasach Amfiteatru
Na portalu https://www.kupbilecik.pl/imprezy/59535/Koszalin/Tribute+to+ABBA/
w kasie Teatru Variete Muza ul. Morska 9
Bilety grupowe : 512 232 939

 

 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments