Widowisko muzyczno- taneczne z okazji Dnia Kobiet pt. “Koncert życzeń”

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na widowisko muzyczno – taneczne z okazji Dnia Kobiet pt. “Koncert Życzeń”. 10 marca 2019 r. niedziela, godz. 17.00 i 19.00, sala widowiskowa RCK. Bilety: 10 zł do nabycia w kasie RCK.

To już szósty raz, kiedy grupa amatorów pod batutą Jolanty Wójcik – Oszmaniec szlifuje swoje wokalne umiejętności, by na scenie Sali widowiskowej RCK już 10 marca bawić Państwa i wzruszać podczas widowiska taneczno – muzycznego w rytm piosenek wybranych przez samych wykonawców. Wyjątkowość tego koncertu polega na tym, że na repertuar widowiska składają się ulubione piosenki solistów i tancerek w oryginalnej oprawie tanecznej. Tak więc przekrój repertuarowy powinien trafić w wysublimowane gusta nawet najbardziej wybrednego widza. Jaki on będzie? Niech to do końca pozostanie tajemnicą. Udowodniliśmy już nie raz, że lubimy zaskakiwać i to Państwo obiecujemy. Koncert pełen niespodzianek i spełnionych życzeń wielu osób.

Zdradzić mogę natomiast skład naszych uczestników:

grupa wokalna w składzie: Aleksandra Banasiak, Magdalena Czekalska, Paulina Derewońko, Weronika Dziędziura-Polanin, Karolina Grzybowska, Monika Krzysztoń, Patrycja Tenderenda – Leksińska, Ewa Wąsowska, Jolanta Wójcik – Oszmaniec, Kuba Czekalski, Mariusz Lesiak, Krzysztof Pokorzyński, Mateusz Stawicki, Paweł Świderski,;

grupa taneczna w składzie: Agnieszka Ciszewska, Elżbieta Downarowicz, Sylwia Downarowicz – Pokorzyńska, Justyna Greczyńska, Małgorzata Kapica, Małgorzata Mularczyk, Marta Politowska, Aneta Sielczak, Monika Świtlicka, Zofia Turek, Rafał Greczyński, Mariusz Lesiak, Krzysztof Pokorzyński.

Wokalna opieka nad solistami i reżyseria: Jolanta Wójcik – Oszmaniec.

Choreografia: Agnieszka Ciszewska, Sylwia Downarowicz – Pokorzyńska, Marta Herbowska, Małgorzata Mularczyk

Adaptacja oryginalnych choreografii, nauka tańca, scenariusz i reżyseria: Elżbieta Downarowicz

Prowadzenie koncertu: Lidia Mikołajek

Kwiaty dla wykonawców sponsoruje: Małgorzata Matuszewska – Kwiaciarnia “Małgośka”

Współorganizator: Klub Wojskowy 8 brem w Kołobrzegu, PRO – Scena Technika Estradowa Marcin Mecheda – Koszalin

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments