W szybkim tempie stanęliśmy na wysokości zadania

MATERIAŁ ZAMAWIANY/ Szkoła dla dorosłych Żak oferuje zdalne nauczanie. Dzięki temu można kształcić się w liceum ogólnokształcącym lub na kierunkach policealnych bez konieczności wychodzenia z domu. Oferta kursów oraz szkoleń została wzbogacona o różnorodne specjalizacje, na których już dziś można zgłębiać wartościową wiedzę.
Ogłoszenie epidemii Koronavirusa w Polsce wymusiło na firmach dostosowanie się do nowej rzeczywistości. Szkoła Żak w szybkim tempie wdrożyła procedury umożliwiające naukę bez konieczności wychodzenia z domu. Zaplanowane w harmonogramie wiosennym zjazdy przeprowadzono w trybie online na specjalnej platformie, umożliwiającej pracę w grupie.

– Mimo, iż świat wirtualny nie jest nam obcy, to wprowadzenie procedur nauczania zdalnego wymagało ogromu pracy i zaangażowania wielu osób. To nowe procesy, które trzeba było wdrożyć w bardzo szybkim tempie. Proszę mi wierzyć, nie jest to łatwe do zrobienia z dnia na dzień. Nie mieliśmy jednak wyjścia. Zależało nam, aby nasi Słuchacze mogli bez przeszkód się uczyć. Ludzie patrzą z obawą na sytuację w zakładach pracy, dlatego warto zdobywać nowe kwalifikacje, aby być bardziej konkurencyjnym na rynku pracy – mówi Ewa Łojek, dyrektor Szkoły Żak w Kołobrzegu.

– Chciałbym bardzo podziękować nauczycielom, którzy profesjonalnie podeszli do nowego wyzwania jakim jest nauczanie zdalne, bo wiem, że nie było to dla nich łatwe zadanie. Dziękuję także naszym Słuchaczom, za wyrozumiałość i wspieranie w tym trudnym czasie. Wierzę, że niedługo się spotkamy na sali dydaktycznej i będziemy mogli miło wspominać nauczanie online. Teraz zostańcie bezpiecznie w domu i korzystajcie z możliwości edukacyjnych, jakie daje nam Internet. Nasi pracownicy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby wspierać Państwa w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

„Dziękuję, że jesteście !!!”
Pomimo trudnej sytuacji w kraju, w Szkole Żak bez przeszkód wystartowała także rekrutacja letnia. Każdy, kto potrzebuje zdobyć nowe kwalifikacje może już dziś zapisać się online. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej i wskazać kierunek. A jest w czym wybierać. Szkoła Żak daje wiele możliwości kształcenia, zaczynając od liceum ogólnokształcącego, przez ciekawe kierunki policealne oraz jednoroczne, a na kursach kończąc.

Obecnie, do najpopularniejszych specjalizacji można zaliczyć: BHP, administrację czy opiekuna medycznego. W dwa semestry do zdobycia są kwalifikacje takie jak; dekorator wnętrz, grafika komputerowa, transport i logistyka, rachunkowość i finanse, konsultant ds. dietetyki czy rejestratorka medyczna.

Dział kursów, ma do zaoferowania bardzo szeroki wachlarz szkoleń. Nauczanie zdalne otworzyło drzwi na wiele specjalizacji, na które już dziś można się zapisać i kształcić. Nie trzeba czekać z nauką do września. Na bieżąco odbywają się starty zajęć online, np: przygotowujących do matury, animatora gier i zabaw, automasażu, terapii zajęciowej, Excel dla początkujących czy kadry, płace, ZUS.

– Muszę przyznać, że początkowo obawiałem się nauczania zdalnego. Lęk jednak minął po pierwszych zajęciach. Szczerze mówiąc, to nawet fajnie, że mogę uczyć się bez potrzeby wychodzenia z domu. Oczywiście, brakuje mi spotkań na żywo, ale w obecnej sytuacji taka forma nauki bardzo mi odpowiada – mówi Rafał Woźniak, słuchacz Szkoły Żak w Kołobrzegu.

Dołącz do nas!
Szkoła Żak już od ponad 20 lat kształci osoby dorosłe. Kołobrzeski oddział jest na rynku od 14 lat i co roku uruchamia kolejne specjalizacje, aby sprostać oczekiwaniom swoich Słuchaczy.

Pełna oferta dostępna jest na stronie https://kolobrzeg.zak.edu.pl/oferta-edukacyjna.
Zapisywać można się online, za pośrednictwem strony: https://kolobrzeg.zak.edu.pl/zapisz-sie-online.

W razie pytań warto skontaktować się z Sekretariatem Szkoły Żak w Kołobrzegu (ul. Armii Krajowej 20c/14), pod numerem tel: 94 352 02 92.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalina
Kalina
4 lat temu

Polecam – Każdemu kto chce zmienić coś w swoim życiu . Skończyłam tam dwa kierunki + zdałam Państwowe Egzaminy Zawodowe. Uśmiechnięty zespół pomoże w każdej sytuacji. Wczoraj zapisałam się na kurs online . Wiecie że ceny są o połowę mniejsze niż stacjonarnie ? Czeka się parę dni na kurs.