Uderzył w bariery na S6. Nietrzeźwy mężczyzna zatrzymany przez grupę SPEED [FILM]

Policjanci ruchu drogowego z kołobrzeskiej komendy, działający w ramach grupy „SPEED”, podczas kontroli ruchu na drodze S6 zatrzymali nietrzeźwego kierowcę.

Funkcjonariusze z grupy „SPEED” zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym z udziałem Mercedesa. Na drodze S6 węzeł wschód policjanci ujawnili samochód który uderzył w oddzielającą jezdnie barierę. Kierowca samochodu najprawdopodobniej nie zapanował nad swoim pojazdem uderzając w bariery. Elementy karoserii uszkodziły inny pojazd znajdujący się na przeciwległej jezdni. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Kierowca z uwagi na podejrzenie kierowania po alkoholu został przebadany. Wynik wskazał jednoznacznie, iż w jego organizmie są blisko 2 promile alkoholu. Mieszkaniec Koszalina został zatrzymany i doprowadzony do kołobrzeskiej komendy.
O dalszym losie kierowcy zadecyduje teraz sąd. Za prowadzenie pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

POLICJANCI Z GRUPY SPEED ZATRZYMALI NIETRZEŹWEGO KIEROWCĘ

Policjanci ruchu drogowego z kołobrzeskiej komendy, działający w ramach grupy „SPEED”, podczas kontroli ruchu na drodze S6 zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Funkcjonariusze z grupy „SPEED” zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym z udziałem Mercedesa. Na drodze S6 węzeł wschód policjanci ujawnili samochód który uderzył w oddzielającą jezdnie barierę. Kierowca samochodu najprawdopodobniej nie zapanował nad swoim pojazdem uderzając w bariery. Elementy karoserii uszkodziły inny pojazd znajdujący się na przeciwległej jezdni. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Kierowca z uwagi na podejrzenie kierowania po alkoholu został przebadany. Wynik wskazał jednoznacznie, iż w jego organizmie są blisko 2 promile alkoholu. Mieszkaniec Koszalina został zatrzymany i doprowadzony do kołobrzeskiej komendy.O dalszym losie kierowcy zadecyduje teraz sąd. Za prowadzenie pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu Czwartek, 19 grudnia 2019

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments