Tysiące rodzin na targach “Mama Tata Dziecko” [FOTO, FILM]

NASZ PATRONAT/ KoszalinInfo TV: Trzecia edycja koszalińskich targów “Mama Tata Dziecko” za nami. Tegoroczne targi familijne organizowane 15-go września w Hali Widowiskowo Sportowej trwały sześć godzin. Wydarzenie odwiedziło blisko 4000 odwiedzających, 59 wystawców, średnia długość przebywania na targach rodzin z dziećmi blisko 1,5 godziny…znaczy było co robić.

We wnętrzu koszalińskiej hali zagościło blisko 60 wystawców. Zajmują się one wsparciem i prawidłowym rozwojem rodziny. Natomiast zgodnie z szacunkami organizatora, w targu mogło uczestniczyć nawet 4 tysiące uczestników z Koszalina, jak również z dalszych zakątków regionu. Podczas targów skupiono się głównie na dzieciach w kategorii wiekowej 0-15 lat. Jednak nie zapomniano o rodzicach. Wydarzenie było bardzo dużym wsparciem, ale przede wszystkim lekcją dla rodziców, w szczególności młodych.

 

 

– Można było zobaczyć cały przekrój produktów i usług skierowanych do rodzin, dzieci. Co roku jest to święto rodzinnego handlowania, rodzinnego biznesu – mówił Krzysztof Głowacki, organizator targów. – Udział w naszym wydarzeniu miał również charakter edukacyjny, bo przygotowaliśmy również warsztaty i panele dyskusyjne ze specjalistami.

 

 

W czasie targów dla odwiedzających dostępne były między innymi dmuchane zamki, stoiska prywatnych szkół językowych, szkół tańca, stoiska pszczelarzy, Polskiego Banku Komórek Macierzystych, oraz stoiska z rożnego rodzaju grami planszowymi, czy komputerowych. Organizatorzy zadbali również, o zdrową kondycję rodziców jak i dzieci. Czego dowodem były chociażby wyścigi bobasów, czy kucanie z bobasem na rękach. Odbyło się również kilka paneli dyskusyjnych.

 

 

Wyścigi raczkujących bobasów podczas tegorocznych targów “Mama, tata, dziecko” [FILM]

Dawid Macal/ Fot. Marcin Chyła

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments