Tomasz Czuczak wzywa wiceministra Pawła Szefernakera do debaty [FILM]

KoszalinInfo TV: We wtorkowe południe na Rynku Staromiejskim w Koszalinie sekretarz Miasta Koszalina- Tomasz Czuczak do Sejmu za pośrednictwem mediów wezwał do debaty politycznej swojego odpowiednika z partii rządzącej- nr 2 na listach Prawa i Sprawiedliwości- Pawła Szefernakera.

– To najwyższy czas abyśmy w merytorycznej debacie stanęli i porozmawiali o sprawach najważniejszych dla naszego regionu- powiedział Tomasz Czuczak. – Zarządzając miastem trzeba słuchać, rozmawiać i brać pod uwagę codzienne ludzkie problemy. My samorządowcy współpracujemy z dyrektorami szkół, realizujemy inwestycje, organizujemy opiekę społeczną i zdrowotną.
– Rozmawiając z mieszkańcami często słyszę, że politycy w Warszawie najwięcej czasu poświęcają na kłótnie i rozmowy o samych sobie. Zostało kilkanaście dni do wyborów, to najwyższy czas w merytorycznej debacie porozmawiać o sprawach najważniejszych dla regionu i naszego kraju – dodał kandydat na posła Tomasz Czuczak.

 

 

13 października zdecydujemy kto będzie reprezentował nasze miasto i region w polskim Sejmie.
– W tych wyborach dokonamy wyboru dwóch wizji Polski, Polski scentralizowanej reprezentowanej przez PIS i Polski samorządnej i obywatelskiej reprezentowanej przez Koalicję Obywatelską. Zapraszam Posła Pawła Szefernakera który tak jak i ja startuje z pozycji nr 2 na liście PIS i jest reprezentantem młodego pokolenia w Pisie do debaty. Zaproszenie skieruje pisemnie o szczegółach będą rozmawiać nasze sztaby – dodał Czuczak.
– Szkoda, że przez cztery lata – odkąd jestem posłem ziemi koszalińskim i ministrem – pan Czuczak nie zaprosił mnie na spotkanie na temat Koszalina i regionu. Nie widzę zatem potrzeby specjalnej dyskusji w trybie kampanijnym. W tego typu gierkach nie będę uczestniczył. Niejednokrotnie udowodniłem, jak wiele – ponadpartyjnie – jestem w stanie zdziałać dla regionu – powiedział na antenie Radia Koszalina, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Paweł Szefernaker.

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments