Terroryzowali mieszkańców Kołobrzegu. Grozili bronią, wybili zęby

Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali 29 i 31-latka, którzy odpowiedzialni są za uszkodzenie ciała oraz groźby pozbawienia życia kierowane do trzech osób. W sumie podejrzani usłyszeli trzy zarzuty, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.


Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Kołobrzescy policjanci zostali powiadomieni o tym, że mężczyźni w rejonie molo zaatakowali młode osoby grożąc im bronią. Skierowani na miejsce Policjanci ustalili, że przed ich przybyciem do siedzących na schodach osób podeszło dwóch mężczyzn i bez powodu zaatakowali przy użyciu broni grożąc pozbawieniem życia. Jeden z mężczyzn kopnął zgłaszającego wybijając mu zęby . Sprawcy po ataku oddalili się taksówką. Kolejne zgłoszenie było w rejonie stacji paliw przy ulicy Koszalińskiej ci sami sprawcy w ten sam sposób grozili pozbawieniem życia kolejnej osobie.

Policjanci kryminalni znając rysopisy agresorów w niedalekiej odległości zatrzymali jednego z mężczyzn, 29 letniego mieszkańca Kołobrzegu. Drugi ze sprawców 31 latek został zatrzymany następnego dnia. Bronią którą grozili okazał się być pistolet na metalowe kulki. Po przesłuchaniu pokrzywdzonych oraz świadków, sprawcy usłyszeli zarzuty kierowania gróźb karalnych oraz uszkodzenia ciała.

Decyzją Prokuratury Rejonowej w Kołobrzegu zastosowano wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Za przestępstwa, które popełnili podejrzanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Fot. KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Macko z Bogdanca
Macko z Bogdanca
3 lat temu

Dozorem tp mozna obejmowac kogos kto loda ukranie a nie takich szmatlawcow ktorzy nastepnego dnia mozliwe kogos zabija

maciek
maciek
3 lat temu

A w normalnym kraju dostali by lat 20