Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Galerii Emka

7 września w Galerii Emka odbędą się, już po raz trzeci, Targi Zajęć Pozalekcyjnych, wcześniej zwane Targami Szkolnymi. To świetna okazja dla firm do prezentacji stałej oferty zajęć pozalekcyjnych oraz nowości wprowadzanych w tym roku, a dla rodziców poszukujących inspiracji lub pragnących porównać oferty na wybrane zajęcia czy warsztaty, wygodny sposób na znalezienie najlepszych metod i sposobów wspierających rozwój ich dziecka.

Wakacje dobiegają końca. W najbliższych tygodniach trzeba będzie skompletować podręczniki oraz szkolną wyprawkę, przygotować się na kolejny rok szkolny. Jest to też czas, w którym decydujemy o zajęciach dodatkowych dla naszych dzieci.

Warto dobrze przyjrzeć się temu co dla naszych dzieci jest ważne, na czym im zależy, w czym chcą się doskonalić. Wiele umiejętności, jak granie na instrumencie, śpiew czy sport, przydaje się bez względu na rodzaj zawodu wybranego w przyszłości. Będą stanowiły odskocznię od codzienności czy problemów, które są nieodłączną częścią życia. Inne mogą pomóc w lepszym przygotowaniu do przyszłego zawodu (rysunek, grafika, robotyka, języki obce). Jeszcze inne dadzą długotrwałą przynależność do wybranej grupy oraz ćwiczenie umiejętności interpersonalnych, na przykład zajęcia teatralne czy harcerstwo. Są też i takie zajęcia, które będą po prostu doskonałą zabawą. Często dzięki zajęciom dodatkowych i prowadzącym je z pasją animatorom, młody człowiek odnajduje swój przyszły zawód.

Dlatego ważne jest, aby spośród bogatej oferty zajęć dodatkowych dostępnych w Koszalinie, wybrać to, co jest najlepsze dla dziecka, co w najlepszy sposób pomoże mu się rozwinąć, a przy okazji spędzić wspaniały czas z inspirującymi ludźmi.

Emka serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych. Będzie można spotkać ciekawych twórców koszalińskich firm edukacyjnych, porozmawiać z nimi o nowych metodach nauczania, o tym jak wspierać rozwój własnego dziecka, skorzystać z bezpłatnych warsztatów lub popatrzeć na prezentacje grup tanecznych i sportowych.

W ten sam weekend odbywają się też warsztaty dla nauczycieli i rodziców w Niepublicznej Placówce Oświatowej Akademii Nauki Koszalin. Żeby zatem w pełni wykorzystać te dni i dobrze podjąć decyzje na kolejny rok szkolny, zachęcamy do odwiedzenia wystawców w Emce oraz wykładowców i nauczycieli na Festiwalu Edukacyjnym.

Firmy chcące zaprezentować swoje usługi, zapraszamy do kontaktu z organizatorami pod adresem e-mail: marketing@imprintmedia.pl lub marketing@emka.pl. Informacje dla wystawców dostępne są na stronie www.emka.pl/tzp, a zarejestrować zgłoszenie można na formularzu rejestracyjnym (tutaj)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScX76Uo1fOQYKKGcDD3cSFSgmhPkjWlDS0T0K4cOdRaaapRxw/viewform?vc=0&c=0&w=1

Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments