Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Galerii Emka Koszalin

Już 12 września, po raz czwarty, w Galerii Emka odbędą się Targi Zajęć Pozalekcyjnych, na których zaprezentowana zostanie oferta placówek edukacyjnych, muzycznych, sportowych i artystycznych.

 

Powrót do szkoły to obecnie jeden z najgorętszych tematów, ale warto pamiętać, że zarówno ważne jak sama nauka, jest również rozwijanie dziecięcych pasji, zdolności, czy kreatywności.

Wybór placówek, w których nasze dzieci mogą znaleźć właściwe dla siebie zajęcia ułatwi jak co roku Galeria Emka, organizując po raz kolejny Targi Zajęć Pozalekcyjnych.
Dla koszalinian, mieszkańców okolic i ich dzieci będzie to wyjątkowa okazja, żeby poznać bogatą ofertę zajęć pozaszkolnych dostępną w Koszalinie, porozmawiać z właścicielami, poszukać inspiracji i odkryć zainteresowania najmłodszych.

Wśród wystawców znajdą się szkoły językowe, szkoły muzyczne, szkoły taneczne, kółka sportowe, sekcje gimnastyczne, a także placówki wspierające rozwój twórczy naszych dzieci.
Targi odbędą się w 12 września (sobota) w godzinach 10.00 – 19.00. Zachowane zostaną wszelkie obowiązujące obecnie zasady bezpieczeństwa.

Na odwiedzających czekać będą występy artystyczne, warsztaty a także liczne zabawy i konkursy.

Szczegóły na stronie www.emka.pl i na www.facebook.com/EmkaKoszalin

 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments