Strzelectwo: Mistrzostwa Polski młodzików i juniorów [FOTO]

O sukcesach seniorskiej części Kołobrzeskiego Klubu Strzeleckiego można pisać co tydzień, natomiast przyszedł teraz czas na sukcesy młodszych zawodników. Można się pochwalić sukcesami i to na zawodach dużej rangi.

W Bydgoszczy w dniach 27-29.09.2019 nasz junior Mikołaj Drewa wszedł do finału Mistrzostw Polski Juniorów z 4 rezultatem w kpn 60 po finale był 8, łącznie w 2 konkurencjach zdobył 8+2= 10 punktów do klasyfikacji w ogólnopolskim współzawodnictwie dzieci i młodzieży Strzelał,także w 3×40 i 60 strz leżąc.

Natomiast w Mistrzostwa Polski Młodzików we Wrocławiu w dniach 4-6.10.2019 r. Dorian Maciejewski zajął 4 miejsce w karabinie pneumatycznym. Uzyskał taki sam wynik co 3 zawodnik, jednak ostatecznie liczyła się ostatnia trzecia seria, w której nasz zawodnik był gorszy i tym samym zajął 4 miejsce. Zawodnicy ćwiczą pod okiem trenera Jacka Niewęgłowskiego.