Startuje perfumeria Douglas w Kołobrzegu

Do sieci perfumerii Douglas w Polsce 15 maja dołącza nowa lokalizacja w Kołobrzegu.

 

W nowoczesnej, eleganckiej przestrzeni na klientów czeka szeroki wybór kosmetyków ponad 370 międzynarodowych i polskich marek, a w ich doborze, zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami, pomoże zespół ekspertów Douglas. W perfumerii obowiązują obostrzenia i zasady bezpieczeństwa związane z testowaniem produktów.

Perfumeria w kołobrzeskiej galerii handlowej Hosso II przy ul. Armii Krajowej 10 startuje 15 maja. Sklep zajmujący blisko 200 m2 powierzchni będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedzielę od 10:00 do 20:00.
Nowa perfumeria Douglas urządzona jest w nowoczesnej stylistyce. We wnętrzu dominuje biel. Zastosowano tam podział na strefy makijażu i pielęgnacji oraz zapachów – na klientów czekają w nich produkty ponad 370 marek. Wśród nich są nie tylko uznane na całym świecie brandy premium, ale także marki medyczne, jak Norel Dr Wilsz, organiczne i naturalne, takie jak Mario Badescu, marki makijażowe – Nudestix, Dior, Lancome.

W asortymencie Douglas znajdziemy także produkty nowych konceptów, zdobywających popularność szczególnie wśród młodych odbiorców, np. The Ordinary, czy St. Tropez. Firma systematycznie poszerza także portfolio polskich marek – w perfumerii znajdziemy m.in. produkty Yonelle, Dr Irena Eris, Proraso, Neonail.

– Jak wynika z badań rynku, które przeprowadziliśmy w kilku krajach europejskich, Polacy cenią w Douglas bezpośredni dostęp do szerokiej gamy produktów, dobrą cenę w stosunku do jakości, profesjonalną obsługę, ale przede wszystkim doświadczenie zakupowe i atmosferę. Ważnym elementem oferty jest więc doradztwo naszych konsultantów w zakresie pielęgnacji i makijażu – mówi Agnieszka Mosurek-Zava, CEO Douglas Poland & CEE Region. – Obecnie, ze względu na pandemię, musieliśmy ograniczyć możliwości testowania kosmetyków. Zarówno produkty do makijażu, jak i pielęgnacyjne mogą być aplikowane wyłącznie przez konsultantów z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments