Sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Trans.Eu Wałbrzych

Rozpoczynamy sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem, który odbędzie się 26 września o godzinie 18:30 w Hali Milenium.

 

Ceny biletów pozostają bez zmian, normalny 10 złotych ulgowy 5 złotych. Przypominamy, że ze względu na rozporządzenie Rady Ministrów sprzedaż wejściówek na imprezy może odbywać się wyłącznie internetowo. Nie będziemy prowadzić sprzedaży stacjonarnej biletów oraz w kasie w dniu meczu. W przypadku problemów z zakupem biletu prosimy o kontakt pod numerem 783 800 935.

Ze względu na panującą pandemię prosimy o wchodzenie na halę w maseczkach i poruszanie się po hali z zakrytym nosem i ustami. Na wejściu na prośbę ochrony prosimy o dezynfekcję rąk oraz odstęp 2-metrowy między kibicami. Również w tym sezonie otwarte będą dwie strony trybun, a dostępnych dla kibiców będzie 650 miejsc. Prosimy o zajmowanie swoich miejsc z biletów i przestrzeganie odstępu jednego miejsca między kibicami.

Do zakupu biletu ulgowego uprawniona jest młodzież szkolna, która w momencie nabywania biletu, karnetu ma ukończony 6. rok życia, a nie ukończyła jeszcze 26. roku życia (w momencie zakupu należy posiadać ze sobą ważną legitymację szkolną, studencką lub doktorancką); emerytów i rencistów. Dzieci, które nie ukończyły 6 lat, uprawnione są do wejścia do hali za darmo, z zastrzeżeniem, że nie mają one zagwarantowanego miejsca siedzącego.

 

 

Foto.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments