Spotkanie dzieci z funkcjonariuszami z KPP w Kołobrzegu [FOTO]

Mimo, że półmetek wakacji już za nami kołobrzescy policjanci wykorzystują każdą możliwą okazję, żeby dotrzeć do turystów wypoczywających nad morzem i porozmawiać o ich bezpieczeństwie. Tym razem mundurowi przeprowadzili działania przy deptaku w rejonie uzdrowisk.

Podczas spotkania z wczasowiczami poruszanych było wiele zagadnień. Głównym z nich było poruszanie się pojazdami elektrycznymi w rejonie uzdrowisk. Działania przeprowadzone wspólnie z funkcjonariuszami Ogniwa Ruchu Drogowego polegały na uświadamianiu kierowców pojazdów elektrycznych nt przepisów ruchu drogowego . Kolejny temat to kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród dzieci i młodzieży w ramach kampanii „Wakacje z wyobraźnią”. Funkcjonariusze przestrzegali przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk i organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach. W ramach kampanii rozdawane były opaski z numerem do opiekuna
W organizacji stoiska oraz pomoc w propagowaniu bezpiecznego wypoczynku nad wodą udzielili m.in. Gmina Kołobrzeg, Radna Rady miasta Izabela Zielińska, agencja reklamowa WebNext, Grill House Wichłacz i pracownia Ojej .

 

 

Fot.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments