Seria kradzieży części od Audi [FILM]

Komenda Powiatowa Policji Kołobrzegu prowadzi postępowanie w sprawie serii kradzieży elementów plastikowych osłon przednich lamp przeciwmgłowych z pojazdów marki Audi.

W związku z uzyskanym zapisem monitoringu publikujemy wizerunki osób podejrzewanych o kradzieże . Wszelkie osoby które rozpoznają mężczyzn z filmów prosimy o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu przy ul. Kilińskiego 20 lub pod numerami telefonów dyżurnego jednostki 94 35 33 511 lub prowadzącego postępowanie 94 35 33 554 . Zapewniamy anonimowość.

 

SPRAWCA KRADZIEŻY

Komenda Powiatowa Policji Kołobrzegu prowadzi postępowanie w sprawie serii kradzieży elementów plastikowych osłon przednich lamp przeciwmgłowych z pojazdów marki Audi. W związku z uzyskanym zapisem monitoringu publikujemy wizerunki osób podejrzewanych o kradzieże . Wszelkie osoby które rozpoznają mężczyzn z filmów prosimy o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu przy ul. Kilińskiego 20 lub pod numerami telefonów dyżurnego jednostki 94 35 33 511 lub prowadzącego postępowanie 94 35 33 554 . Zapewniamy anonimowość.

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu Wtorek, 10 września 2019

 

Film: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments