Ruszył konkurs – nagraj edukacyjny materiał filmowy o hulajnodze elektrycznej

Celem konkursu jest propagowanie zasad bezpiecznych zachowań na drodze, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, jak również posługiwanie się technologią cyfrową do propagowania bezpieczeństwa w ruchu drogowych a przy okazji rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni uczniów oraz propagowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

 

 

Wiosna w pełni, za oknem świeci słońce, a na zewnątrz zaczyna tętnić życie, miasta korkują się, na co marnuje się sporo czasu, dlatego też na drogi zaczyna wyjeżdżać coraz więcej hulajnóg elektrycznych. Warto jednak pamiętać o zasadach bezpiecznego poruszania się takim urządzeniem. W związku z tym funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego ogłaszają konkurs dla uczniów pn. “Hulajnogą elektryczną bezpiecznie i praktycznie”, dotyczący zasad bezpiecznego poruszania się hulajnogą elektryczną, który rozpoczyna się 6 czerwca 2022r. !

Zapraszamy uczniów klas 5-8 szkół podstawowych oraz klas 1 i 2 szkół ponadpodstawowych do wykonania pracy konkursowej w formie edukacyjnego materiału filmowego. Prace konkursowe należy nadesłać do miejscowej jednostki Komendy Powiatowej / Miejskiej Policji do dnia 17 czerwca 2022r.

Szczegóły konkursu znajdziecie w Regulaminie Konkursu „Hulajnogą elektryczną bezpiecznie i praktycznie” znajdującym się na stronie www.zachodniopomorska.policja.gov.pl

Poniżej znajduje się regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym. Zachęcamy wszystkich chętnych młodych ludzi do wzięcia udziału w tej zabawie.

 

Foto: Policja Zachodniopomorska

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments