Rusza dodatkowy nabór na policjanta w Kołobrzegu

Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem. Zawód ten cieszy się wysokim zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w Policji? Zrób kolejny krok, złóż podanie już teraz.

 

 

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 – tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.

Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Zapraszamy Wszystkich chętnych do składania podań. Każdy, kto złoży podanie, ma ogromne szanse dostać się do służby w Policji.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 47 78 46 612 lub 47 78 46 611.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad doboru do służby znajdują się na stronie:

http://www.zachodniopomorska.policja.gov.pl/…/27…

 

Źródło.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments