Rockowa noc w Koszalinie. Illusion i La Nina wystąpili w G38 [FOTO, FILMY]

KoszalinInfo TV: W piątkowy wieczór, 21-go lutego Koszalin został opanowany przez fanów ciężkiego rocka. Wszystko za sprawą koncertu dwóch kapel w koszalińskim Event Center G38.

 

Na samym początku na scenie w barwach purpury i czerwieni pojawił się zespół La Nina. Oryginalne brzmienie zwolenników „hell’s sounds” napełniło obecnych w hali ludzi pozytywną energią, nakręcając do oddania całych siebie właśnie La Ninie. Twardy rock rządzi się swoimi prawami, a jego słuchacze mają twarde charaktery. Rozśpiewane gardła towarzyszyły frontmanowi zespołu przez cały czas kiedy support odgrywał swoje autorskie piosenki na scenie G38.

 

 

Illusion powróciło do Koszalina. Jedna z najważniejszych polskich kapel rockowych pokazała pazur w piątkowy wieczór, 21-go lutego w hali koncertowej przy ulicy Gnieźnieńskiej 38.

 

 

Fanom zostały zaprezentowane kawałki z najnowszego albumu Anhedonia. Pozytywnie zmotywowani, przepełnieni kulturalną adrenalina mieszkańcy Koszalina i regionu mieli niepowtarzalną okazję, by posłuchać nie tylko najnowszych tracków, ale również tych, które dołączyły do panteonu polskiego rocka.

 

 

Dawid Macal/ Fot. Marcin Chyła/ Filmy Elżbieta Subocz

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments