Reni Jusis w Kołobrzegu

W piątek, 27-ego sierpnia 2021 roku na scenie plenerowej RCK w Kołobrzegu przy ul. Solnej 1 odbędzie się koncert Reni Jusis.

 

 

Wstęp wolny. Wejściówki będą wręczane przed wejściem na teren imprezy. Ilość miejsc ograniczona.

Reni Jusis – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce. Jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce.

Ma na swoim koncie 9 płyt studyjnych, 6 Fryderyków i współpracę z największymi legendami polskiej sceny muzycznej. Jej muzykę można określić jako mieszankę muzyki tanecznej i elektroniki. Jej styl charakteryzują przestrzenne aranżacje i osobiste teksty. Najlepszą wizytówką Artystki są niezwykle dynamiczne i pełne energii koncerty klubowe, które łączą nowoczesny live-act z setami DJ-skimi.

Po odważnym, eksperymentalnym krążku “BANG!” sprzed kilku lat, który zebrał wiele pozytywnych recenzji i zgarnął „Fryderyka” w kategorii muzyka elektroniczna, Reni Jusis powróciła w 2018 roku z ultra tanecznym albumem zatytułowanym “ĆMA”, będącym kontynuacją jej dotychczasowej klubowej twórczości. 2021 rok w karierze Reni Jusis stoi pod znakiem projektu “Je suis Reni – francuska przygoda Reni Jusis”.

 

Źródło.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments