QUEEN SYMFONICZNIE powraca do Koszalina

Już 2 lipca 2022 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE powróci do Koszalina! Trzy lata po poprzednich koncertach w Filharmonii, projekt wystąpi tym razem w Amfiteatrze przy ul.Piastowskiej 7 z odświeżonym programem!. Zapraszamy w  sobotę 2 lipca 2022. Początek koncertu o 20:00

 

 

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 10 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy.

QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 300 dotychczasowych koncertach pojawiło się przeszło 200000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.

To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty Sebastiana Machalskiego wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 10 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/492294005780115

Bilety: https://bit.ly/Queen_Koszalin_2022

2 lipca 2022 (sobota)

Koszalin

Amfiteatr im. I.J.Paderewskiego

ul.Piastowska 7

 

Wejście od 19:30

Początek koncertu o godzinie 20:00

Bilety w przedsprzedaży od 99 zł dostępne w sieciach Ticketmaster/Kupbilecik/Ebilet/Eventim oraz kasie Centrum Kultury 105.

 

Ubiegłe lata to pasmo sukcesów projektu Queen Symfonicznie – większość koncertów, które odbyły się w latach 2015-2019 zostały wyprzedane do ostatniego miejsca. Często muzycy występują dwukrotnie w danej sali, tak było w wypełnionej dwa razy po brzegi Filharmonii Ślaskiej, Szczecińskiej, Wrocławskiej, Łódzkiej, Bałtyckiej a także w Filharmonii Narodowej. Dotychczas na blisko 300 koncertach pojawiło się prawie 200000 widzów, a projekt wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. 

Zespół wystąpił też w grudniu 2016 w powiększonym składzie w Atlas Arenie w Łodzi z gościnnym udziałem Michała Szpaka i Joanny Woś

 

Więcej informacji, zdjęcia oraz filmy na stronie: KLIKNIJ

0 0 votes
Article Rating


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments