Przyszedł czas na podziękowania i gratulację

Nie tak dawno informowaliśmy o akcji ratowania nieprzytomnego mężczyzn w Kołobrzegu. Teraz przyszedł czas, aby podziękować turystom i policjantom, którzy ruszyli z pomocą drugiemu człowiekowi.

Kacper Hanysz wraz z dziadkiem Januszem Klinderm, oraz sierż.Karol Feldzensztajn i post. Aleksandra Żeleśkiewicz odebrali listy gratulacyjne za swój bohaterski czyn jakim było uratowanie życia drugiemu człowiekowi.

W Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu m.in. z rąk członka Zarządu Powiatu Kołobrzeskiego Heleny Rudzis-Gruchały oraz Komendanta Powiatowego Policji w Kołobrzegu mł. insp. Dariusza Hoca bohaterowie odebrali podziękowania, listy gratulacyjne oraz drobne upominki.

Komendant kołobrzeskiej jednostki dziękując za pomoc w ratowaniu życia ludzkiego podkreślił przede wszystkim, jak ważne jest podejmowanie właściwych decyzji, opanowanie , dojrzałość młodego człowieka a także profesjonalizm jakim wykazali się podlegli mu funkcjonariusze. Gdyby nie zachowanie Kacpra jego dziadka oraz policjantów wszystko mogło skończyć się tragiczniej.

Postawa i zachowanie jakie podjęli jest godne podziwu i pochwały oraz daje nadzieję na to, że we współczesnym świecie jest jeszcze miejsce na bezinteresowną ludzką pomoc.

mł.asp. Tomasz Kwaśnik/AG

Fot. Policja zachodniopomorska 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments