Przed nami ostatni weekend w Porcie Jachtowym [FOTO]

Ostatni weekend w Porcie Jachtowym minął pod znakiem wielu ciekawych wydarzeń. Pomimo nie najlepszej pogody, można było odczuć pełnię sezonu na Wyspie Solnej.

 

W sobotę i niedzielę o godzinie 19.00 tradycyjnie już kołobrzeskie Bractwo Kurkowe wykonało Salut Bracki z wałów Reduty Morast, gdzie nie zabrakło letniego słuchania muzyki granej na żywo przez DJ’a.

W niedzielny poranek do kołobrzeskiego portu wpłynęła jednostka ORP Iskra. Na jej pokładzie odbywają praktyki podchorążowie Akademii Marynarki Wojennej, a szkolenia żeglarskie dla młodych kadetów trwają kilka miesięcy. Flagowy żaglowiec Marynarki Wojennej Iskra zostanie u nas do czwartku.

 

 

Ponadto w pobliskiej Portowej Strefie Chilloutu odbył się w niedzielę koncert Agaty Karczewskiej wraz z zespołem, dla zgromadzonych mieszkańców i turystów zagrał także DJ Moose, a także można było spróbować wege kuchni Roberta Bochenko.

Na zakończenie weekendu na Wyspie Solnej odbyła się projekcja filmu “I znów zgrzeszyliśmy dobry Boże”.

Organizatorem niedzielnych wydarzeń w Portowej Strefie Chilloutu oraz kina plenerowego jest Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

 

Fot.:  UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments