Przed nami 3. edycja Targów Mama Tata Dziecko [FOTO]

NASZ PATRONAT/ Już 15.09.2019r kolejna 3. edycja Targów Mama Tata Dziecko Koszalin. Poprzednie edycje cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i odwiedzających.

W tym roku również spodziewamy się udziału blisko 4000 osób w szczególności rodzin z dziećmi z regionu Pomorza Środkowego. Jeśli chcesz wziąć udział w tworzeniu tego wydarzenia razem z nami już teraz zgłoś się jako wystawca. patron lub sponsor Targów. Wszelkie dokumenty w załączniku, a więcej informacji o Targach na bieżąco na stronie www.targimtd.pl oraz stronie fb: https://www.facebook.com/targiMTDkoszalin/

Targi będą tak jak w poprzedniej edycji obudowane wieloma imprezami towarzyszącymi m.in pokaz mody, Wyścig Raczkujących Bobasów, strefa Fun dla dzieci czy pokazy na targowej scenie. Dodatkowo szykujemy wymianę ubrań i zabawek tzw. Szafing Dziecięcy, Teatrzyk Dziecięcy, mega dmuchańce oraz wiele wiele więcej.

Warto być na największej imprezie rodzinnej w regionie. Tu zaprezentujesz swoją firmę i sprzedasz produkty odbiorcom z Regionu od Koszalina, Kołobrzegu po Szczecinek, Słupsk, Białogard, Świdwin to ponad 500.000 potencjalnych klientów w obszarze oddziaływania eventu.

KolobrzegInfo.pl poleca wydarzenie.

 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments