Prezydenta Miasta Kołobrzeg zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe [FILM]

– Kochani, gorąco zachęcam do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowych na Skwerze Pionierów. Zajęcia odbywać się będą cyklicznie przez całe dwa miesiące wakacji – w każdy wtorek, środę i czwartek począwszy od dzisiaj- mówi Anna Mieczkowska, Prezydent Miasta Kołobrzeg.

Zajęcia we wtorki poprowadzi Magdalena Juszczyńska – Fitness Milenium, odbywać się będą zajęcia takie jak: trening funkcjonalny, pilates, zdrowy kręgosłup, stretching, mobility.

Środowe zajęcia poprowadzi Paweł Jabłoński – Future Body, trening prozdrowotny, siłowy, kondycyjny i ogólnorozwojowy.

W czwartek Ewelina Żurowicz zaprasza na zajęcia jogi.

Kochani, gorąco zachęcam do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowych na Skwerze Pionierów🤸‍♂️ Zajęcia odbywać się będą cyklicznie przez całe dwa miesiące wakacji – w każdy wtorek, środę i czwartek począwszy od dzisiaj. We wtorki z Magdaleną Juszczyńską – Fitness Milenium, odbywać się będą zajęcia takie jak: trening funkcjonalny, pilates, zdrowy kręgosłup, stretching, mobility.W środę z Pawłem Jabłońskim – FutureBody, zaliczymy trening prozdrowotny, siłowy, kondycyjny i ogólnorozwojowy.Natomiast w czwartki Ewelina Żurowicz – Mandala Joga, zaprasza na zajęcia jogi🧘‍♀️Spędźmy te wakacje zdrowo i aktywnie🙂

Opublikowany przez Annę Mieczkowską – Prezydent Miastą Kołobrzeg Środa, 1 lipca 2020

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments